Гороскоп

ОВЕН (21.03-20.04)
 
А що, правду кажуть – Овни агресивні, жорстокі й бійку скрізь знайдуть?... Брешуть? Ну, ми так і знали...
 
Рік Синього Дерев'яного Коня – твій за всіма розкладами. Якщо і трапиться якийсь "алярм", ти його вирішиш із першої спроби, мовчки, і будеш цим пишатися. Ну, а якщо не з першої, напалм тобі в допомогу.
 
У фінансовому плані проблем не буде. Зірки обіцяють кар'єрне зростання, хорошу зарплату, удачу в лотереях та інші смаколики. Одним словом, на те, що ти любиш найбільше – витрачати гроші – вистачить.
 
В особистому житті теж все буде "ок". Увагою обділена не будеш.
 
Відомі Овни: Андрій Шабанов (21.03), Олександр Педан (24.03), Ірина Волкова (31.03), Георгій Дронов (7.04), Емма Вотсон (15.04)
 
ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)
 
Кінь натякає: час зав'язувати... Вдалий рік для того, щоб приділити увагу здоров'ю. Наприклад, боротьбі зі шкідливими звичками і заняттям спортом. На цьому тлі ти, швидше за все, візьмешся за улюблену справу – вдаси мученицю і збиратимеш пундики у вигляді співчуття і захоплення з приводу твоєї стійкості.
 
Ще одне поле для твоєї нестримної діяльності – особисте життя. "Крути" з ким завгодно і скільки завгодно. Але пам'ятай, це відбуватиметься то вдаліше, що старанніше ти будеш займатися своїм здоров'ям.
 
Відомі Тельці: Олександр Скічко (28.03), Олена-Крістіна Лебідь (29.04), Стас Капралов (5.05), Федір Бондарчук (9.05), Станіслав Дужніков (17.05)
 
БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)
 
Рік у тебе мине в бажанні довести свою спроможність начальству, вчителям, батькам. Запасися ідеями, позитивним настроєм – і вперед... Кінь обіцяє: при достатній активності до літа впораєшся і відчуєш перші плоди своєї діяльності. У тому числі і в гаманці.
 
Рік буде вдалим для налагодження або "стабілізації" особистого фронту. Головне – не переборщити, інакше станеш об'єктом чуток. І не завжди безпідставних.
 
 
РАК (22.06-22.07)
 
Самотність, спокій, розміреність. Про все це, таке тобою улюблене й захищене, доведеться на якийсь час забути. Що-що, а... обличчя у тебе буде в милі весь рік, як у справжньої конячки. На фінансовому полі потрібно буде покрутитися, щоб доходи в сімейний бюджет надходили вчасно і в повному обсязі. На особистому фронті – щоб цей самий СІМЕЙНИЙ бюджет з'явився. Можливі конфлікти, навіть із застосуванням підкилимної гри та інтриг, з якими ти любиш і вмієш працювати... Зрештою, все для тебе має закінчитися вдало. А там і 2015 рік настане, спокійний і розмірений.
 
Відомі Раки: Сергій Притула (22.06), Юлія Маргуліс (23.06), Іван Мулін (6.07), Борис Клюєв (13.07)
 
ЛЕВ (23.07-23.08)
 
Хай буде з тобою сила! Вона тобі знадобиться, як і здоров'я з удачею... Як ти вже зрозуміла: Кінь підсуне непростий рік. Тебе постійно будуть переслідувати перевтома і сонливість. Але тільки восени і взимку, після заходу сонця. У фінансах продовжаться розбрід і хитання, як і цього року. Проте до наступного грудня вдасться зібрати невелику суму. Залежно від посади і статусу – на новий телефон, машину, квартиру, футбольну команду...
 
В особистих стосунках тебе чекає... сюрприз. Сили знадобляться і тут. Хоча б для того, щоб зрозуміти, хороший він чи поганий;).
 
Відомі Леви: Деніел Редкліфф (23.07), Наталія Бочкарьова (25.07), Метт Леблан (25.07), Ліза Кудроу (30.07), Денис Нікіфоров (2.08), Меттью Перрі (19.08)
 
ДІВА (24.08-23.09)
 
Чи є у тебе план на 2014 рік, містер Фікс? Думаємо, вже є. Ти ж Діва. А якщо ні, записуй.
 
Здоров'я. Будь-які проблеми із самопочуттям вирішуватимуться, тільки не переборщуй із народною медициною і спи хоча б по сім годин на добу.
 
Кар'єра. Кінь натякає на успішний рік, якщо не будеш боятися приймати рішення. Коротше, дій, особливо у травні-червні і в другій половині осені.
 
Фінанси. Жди приємних звісток. Орієнтовно влітку, через пару тижнів після відпустки... У тебе ж буває відпустка?
 
Стосунки. Тут станеться вибух емоцій, так і заплануй. Неодмінно закохаєшся з першого погляду. Тільки просимо тебе – не в Овна, і не в Тельця. З ними нічого путнього не вийде.
 
Відомі Діви: Руперт Грінт (24.08), Макар Запорізький (5.09), Влад Канопка (5.09), Мартін Фрімен (8.09), Вова і Саша Борисенки (8.09), Тетяна Ожелевська (16.09)
 
ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)
 
Фінансові прориви, кар'єрне зростання, підвищення зарплати і благополуччя у 2014 році... Це не про тебе. У кар'єрі та грошах тебе переслідуватиме стабільність. Зате й гірше не буде. Усе, що тобі належить, буде надходити в повному обсязі та вчасно.
 
Проте, неробством страждати не будеш. Кінь надасть тобі поле для бурхливої діяльності на особистому фронті. Цікавих фактів вистачатиме. Часом таких, що і д'Артаньян згадав би "тисячу чортів". Одним словом, про них не соромно (або навпаки) буде розповісти друзям/подругам.
 
Відомі Терези: Володимир Зайцев (28.09)
 
СКОРПІОН (24.10-22.11)
 
Подорожувати тобі треба у 2014-му. Багато і далеко від дому. Якщо на подорож не зважишся, тоді працюй як Кінь, особливо в першій половині року. Інакше в другій ситуація з фінансами буде абсолютно непривабливою.
 
В особистому житті – все розмірено, з незначними труднощами від кінця березня по травень. Причина – надмірна трудова діяльність. Дуже допоможуть відпустка або рішення "забити" на роботу. Але що буде в другому випадку, написано абзацом вище. Обирай.
 
Відомі Скорпіони: Катерина Старшова (28.10), Девід Швіммер (2.11), Ігор Огурцов (3.11), Альона Мусієнко (15.11), Дзідзьо (20.11), Арам Мнацаканов (20.11)
 
СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)
 
Хороший рік для галасливих і агресивних оптимістів. Тобто для тебе. На роботі форс-мажорів не передбачається. Навіть навпаки, одна або навіть кілька твоїх ідей нарешті сподобається начальству. Можливо, настільки, що це позначиться на твоєму гаманці.
 
В особистому житті тобі вистачить бадьорості на весь рік. Стосунки будуть переважно легкими. Для одружених і заміжніх сплеск інтересу до протилежної статі може обернутися головним болем у вигляді необґрунтованих, але нікому не потрібних чуток. Стався до них як до неминучого, і не затьмарюй своє життя боротьбою з ними.
 
Відомі Стрільці: Єгор Калейніков (10.12), Ганна Михайловська (10.12), Дар'я Сагалова (14.12)
 
КОЗЕРІГ (22.12-20.01)
 
Хороший рік, аби зайнятися своєю улюбленою справою – роботою з ранку до ночі. Удача, спершу байдужа, буде на твоєму боці з весни і до грудня. Що до зими може вилитися у зміну статусу.
 
Те саме можна сказати і про події на особистому фронті. Спершу нудний рік до середини весни розквітне для тебе яскравими фарбами. Кінь обіцяє: відчуєш свіжі і ще незвідані враження. Єдине: бережи здоров'я. Воно не гумове, на все може не вистачити.
 
Відомі Козероги: Саша Єгорова (26.12 ), Ілля Коробко (14.01), Катерина Волкова (15.01), Віктор Сидоренко (16.01)
 
ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)
 
Твій улюблений метод заробітку – позичати й не віддавати – у 2014-му не пройде. Доведеться гарувати. І навіть без видимих варіантів швидкого доходу – на перспективу. У цьому світлі не забувай про здоров'я. Іноді потрібно буде робити паузи. Лише б вони не переростали в канікули.
 
У 2014 році як ніколи будеш щаслива в коханні. Кінь повсякчас підкидатиме варіанти. Іноді, правда, такі ж дерев'яні, як він сам. Розставайся без жалю і шукай свою справжню долю. Тим більше що багато часу на нові пошуки не знадобиться.
 
Відомі Водолії: Світлана Ходченкова (21.01), Дар’я Мельникова (9.02), Дженніфер Еністон (11.02), Олександр Соколовський (12.02), Віктор Логінов (13.02)
 
РИБИ (21.02-20.03)
 
Кінь категоричний: від тебе знадобиться максимум активності, щоб рік пройшов не даремно. Тобто бажання посидіти в соцмережах або повалятися на дивані відкидай як деструктивне. Зосередься на кар'єрі та фінансах. Тим більше що невідкладних справ вистачатиме.
 
2014 – не найкращий рік для зав'язування тривалих стосунків. Краще залишайся незалежною, якщо не впевнена, що рада своїй другій половині. І взагалі, не соромся відмовляти. Безвідмовність Риб широко відома, і користуються нею не лише вдячні люди.
 
Відомі Риби: Ольга Фреймут (25.02), Іван Жвакін (25.02), Мирослава Карпович (1.03), Ліза Арзамасова (17.03)

Читайте також

Коментарі